לקוח המשרד נפל בחוף הים בעכו ויזכה לפיצוי בסך 450,000 ₪

התובע אשר בילה בטיילת חוף ארגמן, מעד על מפגע ונחבל בידו השמאלית, עם פנייתו לעירייה זכה  להכחשה גורפת וחילופי האשמות בין העירייה וקבלן התשתיות ולאחר פנייתו באמצעות משרדנו לבית המשפט יזכה לפיצוי בסך מאות אלפי שקלים.
לצורך מיצוי הזכויות, הופנה התובע לבדיקת אורתופד מומחה כף יד למתן חוות דעת לתמיכה בכתב תביעתו.
לאחרונה ולאחר ניהול התיק בבית המשפט הוסכם על הצדדים כי הפיצוי יחולק בין עיריית עכו לקבלן וישולם ללקוח פיצוי בסך כולל של 450,000 ₪.
תיק זה מהווה דוגמה למיצוי זכויות מול רשות מקומית. גם כשהרשות מסרבת לקחת אחריות, משרדנו מלווה בתיקים מורכבים המצריכים ניהול הוכחות וראיות להוכחת האחריות, הרשלנות והנזק.

משרד עורכי דין קמרי את שבתאי, הינו משרד המתמחה בתחום נזקי הגוף, צוות המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים, בעלי תודעת שירות גבוהה במטרה להעניק לכל לקוח שירות מקיף, מקצועי ואישי. עם תחילת העבודה, וקליטת הלקוח במשרדנו, מתבצעת חקירה ובירור מקיף בדבר הזכויות להם זכאי, ההליך לכל אורכו מתבצע בשקיפות מלאה, וליווי עד למיצוי הזכויות מהגורמים השונים.

לייעוץ ראשוני חייג עכשיו 04-9555105  או מלא טופס צור קשר

הצלחות וסיקור תקשורתי

עורך דין בעכו – עו"ד בעכו

עורך דין בעכו משרד עורכי הדין קמרי את שבתאי שילוביצקי ושות' נמצא בקניון עזריאלי בעכו וכן מפעילים שלוחה של משרד עורכי דין בירושלים. צוות העובדים

בקשה לתג נכה

בקשה לתג נכה תו נכה יקרא בחלק מהמוסדות תג חניה לנכה , כאשר מזכירים מושג זה, הכוונה היא לתג אשר מונפק על ידי משרד התחבורה

הביצועים שלנו

1 +
לקוחות חדשים השנה
% 1
אחוזי הצלחה
M 1 +
פיצויים השנה

תהליך העבודה

צור איתנו קשר וקבל שיחת הכוונה ראשונה, ללא התחייבות או עלות.

פגישת עבודה ראשונה לבחינת מסמכי התביעה ונסיבות המקרה, גם פגישה זאת מתבצעת ללא התחייבות וברוב התביעות שכר טרחתנו משולם על בסיס הצלחה בלבד.

לאחר בחינת מסמכי התביעה, התגבשות הנזק  וקבלת הערכה רפואית, תוגש התביעה למיצוי הזכויות.

לאחר סיום בירור התביעה והוכחת נזקי התובע, יסתיים הטיפול בתביעה בדרך של פסק דין או הסדר פשרה מול הנתבע. 

צור קשר