אם וביתה פנו למשרדנו בשנת 2017 (באיחור רב ובסקפטיות רבה בעניין סיכויי תביעתן) יזכו לפיצוי בסך 461,080 ₪

אם וביתה פנו למשרדנו בשנת 2017 (באיחור רב ובסקפטיות רבה בעניין סיכויי תביעתן) יזכו לפיצוי בסך 461,080 ₪. בטרם פנייתנו לבית המשפט,

חברת הביטוח סירבה לפצות את התובעות בטענה  כי לא נותר להן כל נזק. חברת הביטוח התבצרה בעמדתה, בניסיון להתיש את הלקוחות עד שפנו באמצעות משרדנו לבית המשפט.

בימים אלו ולאחר טיפול בערעור שהוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה, התקבל במשרדנו פסק דין המאשר את תביעת לקוחותינו פיצוי בסך כולל 461,080 ₪!

תיק זה מהווה דוגמה לתרומה הרבה של עורך הדין במיצוי זכויות התובע מול חברת הביטוח והפיכת הקערה על פיה! ממצב בו נדחו טענות התובעות לפיצוי בסך כולל של כמעט חצי מיליון שקלים.

משרד עורכי דין קמרי את שבתאי, הינו משרד המתמחה בתחום נזקי הגוף, צוות המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים, בעלי תודעת שירות גבוהה במטרה להעניק לכל לקוח שירות מקיף, מקצועי ואישי. עם תחילת העבודה, וקליטת הלקוח במשרדנו, מתבצעת חקירה ובירור מקיף בדבר הזכויות להם זכאי, ההליך לכל אורכו מתבצע בשקיפות מלאה, וליווי עד למיצוי הזכויות מהגורמים השונים.

לייעוץ ראשוני חייג עכשיו 04-9555105  או מלא טופס צור קשר

 

תביעות ביטוח

הצלחות וסיקור תקשורתי

עורך דין בעכו – עו"ד בעכו

עורך דין בעכו משרד עורכי הדין קמרי את שבתאי שילוביצקי ושות' נמצא בקניון עזריאלי בעכו וכן מפעילים שלוחה של משרד עורכי דין בירושלים. צוות העובדים

בקשה לתג נכה

בקשה לתג נכה תו נכה יקרא בחלק מהמוסדות תג חניה לנכה , כאשר מזכירים מושג זה, הכוונה היא לתג אשר מונפק על ידי משרד התחבורה

הביצועים שלנו

1 +
לקוחות חדשים השנה
% 1
אחוזי הצלחה
M 1 +
פיצויים השנה

תהליך העבודה

צור איתנו קשר וקבל שיחת הכוונה ראשונה, ללא התחייבות או עלות.

פגישת עבודה ראשונה לבחינת מסמכי התביעה ונסיבות המקרה, גם פגישה זאת מתבצעת ללא התחייבות וברוב התביעות שכר טרחתנו משולם על בסיס הצלחה בלבד.

לאחר בחינת מסמכי התביעה, התגבשות הנזק  וקבלת הערכה רפואית, תוגש התביעה למיצוי הזכויות.

לאחר סיום בירור התביעה והוכחת נזקי התובע, יסתיים הטיפול בתביעה בדרך של פסק דין או הסדר פשרה מול הנתבע. 

צור קשר